12-13 czerwca 2019 , Warszawa , Hotel Renaissance Warsaw Airport

Obudź swój zmysł zakupowca!

Relacja 2019

12. Forum Zakupy dobiegło końca. Konferencja odbyła się 12-13 czerwca 2019 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel. W jednym miejscu spotkali się eksperci, którzy zarządzają procesami zakupowymi w największych firmach w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji wspólnie zastanowiliśmy się nad tym, jak zarządzać zmianą w dziale zakupów oraz jak budować odpowiedzialny biznes, oparty na mocnych fundamentach i partnerskiej współpracy z dostawcami. W programie nie zabrakło zagadnień związanych z automatyzacją i digitalizacją procesów zakupowych oraz usprawnieniem pracy zespołu zakupowego. Ważnym punktem agendy był panel dyskusyjny: Green Procurement – uwzględnienie kwestii ekologicznych w działaniach zakupowych, w którym poruszyliśmy kwestie ekologicznej logistyki oraz zminimalizowania śladu węglowego. Na zakończenie konferencji odbyła się otwarta dyskusja z uczestnikami Forum na temat miejsca działu zakupów w organizacji.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za współtworzenie 12. Forum Zakupy, zaangażowanie oraz nieoceniony wkład merytoryczny. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji filmowej oraz pamiątkowych zdjęć z tego wydarzenia.

Opinie Uczestników

Wydarzenie przygotowane profesjonalnie, inspirujący wykładowcy oraz dużo wartościowej wiedzy w zakresie zakupów

Sebastian Krzysztofik, Head of Procurement, LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Mija miesiąc od zakończenia konferencji, a nadal wymieniamy się wizytówkami, informacjami, wrażeniami – dobrze to świadczy o znaczeniu wydarzenia i autentycznym zaangażowaniu uczestników i organizatorów. To ten rodzaj więzi, w oprawie znakomitej organizacji, przekłada się na korzyści biznesowe i osobiste wyniesione ze spotkań. Uwiódł mnie spokój, czas na dyskusje zarówno na sali, jak i w kuluarach, odprężające zajęcia networkingowe, które w zestawie z intensywnym programem i ogromną różnorodnością poruszanych tematów pozwoliły poczuć się komfortowo nam – uczestnikom, nam – prelegentom.

Małgorzata Faflik, Dyrektor Biur Zakupu i Obsługi Klienta, Bonprix a member of the Otto Group, Ekspert Komisji Europejskiej ds. SME

Bardzo się cieszę, że miałem okazję wziąć udział w XII Forum Zakupy. Będąc na konferencji, miałem okazję nawiązać szereg inspirujących i ciekawych kontaktów, z których część zaowocowała rozpoczęciem rozmów o potencjalnej współpracy. Podczas prezentacji miałem okazję zapoznać się z nowymi trendami i rozwiązaniami. Z zainteresowaniem wziąłem również udział w sesjach równoległych, które w tym roku były wyjątkowo ciekawe.

Forum Zakupy to idealna okazja do dyskusji i dzielenia się wiedzą.

Filip Głowacki, Head of Procurement & Administration, Extreme Events (Runmageddon)

12. Forum Zakupy to spotkanie ludzi z branży, to tutaj wymieniamy się wizją przyszłości zakupów w świecie VUCA i kreujemy nowe trendy. To uczestnicy tej konferencji przejawiają inicjatywę, inspirują, biorą na siebie odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy i nieustannie podnoszą zyskowność firmy. Liderzy wiedzą, że nauka i wiedza zdobyta na konferencji to nie przywilej lecz konieczność i obowiązek uczestnictwa w Forum Zakupy.

Tadeusz Twardzik, Dyrektor Zakupów i Logistyki, Module Technologies S.A.

Udział w tegorocznej edycji Forum Zakupy był niezwykle inspirującym wydarzeniem, pokazującym obecne i nadchodzące trendy w obszarze zakupów. Kontent prelekcji stał na bardzo wysokim poziomie, a przez możliwość wzięcia udziału w prowadzonych dyskusjach i wymiany swoich spostrzeżeń, spotkałam wielu niesamowitych ludzi, którzy uwielbiają zakupy oraz z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.

Anna Młynarczyk, Head of Procurement and Supply Chain, Jumptec LTD, T/A CCM Motorcycles
Moje podsumowanie XII Forum Zakupy zamknę w trzech aspektach:
Profesjonalizm – prelegentów, prezentacji, dyskusji
Zaangażowanie – organizatorów, uczestników
Dopasowanie – każdy Zakupowiec mógł znaleźć temat dla siebie – strategie, procesy, kompetencje, wizje zakupów.
Anna Waszkiewicz, Dyrektor ds. Zakupów, OSM Piątnica

ZŁOTY PARTNER

PARTNER